Oferta

powrót

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

zobacz więcej

PROJEKTOWANIE ONLINE

zobacz więcej

DEKORATORSTWO

zobacz więcej

KOMPOZYCJE KWIATOWE

zobacz więcej

DORADZTWO

zobacz więcej

ZOBACZ PEŁNĄ
OFERTĘ

Firma OSCAR ma na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń. Wykonujemy prace w zakresie aranżacji różnego typu wnętrz mieszkalnych – zarówno domów jak i mieszkań, obiektów o charakterze usługowym i handlowym, pomieszczeń biurowych, lokali użyteczności publicznej.
Przy aranżacji wnętrz zawsze kierujemy się potrzebami klienta. Uwzględniamy wszystkie jego oczekiwania i wymagania w kwestii przyszłego wyglądu pomieszczenia. Potrzeby klienta w połączeniu z naszym doświadczeniem i profesjonalizmem to zawsze gwarancja sukcesu – wnętrza zaaranżowanego i wyposażonego w sposób perfekcyjny.

Każda nasza realizacja prowadzona jest w oparciu o profesjonalny projekt, który łączy w sobie atrakcyjny design dla danego pomieszczenia oraz wysoką funkcjonalność wnętrza. W ten sposób powstaje przestrzeń, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pracujemy profesjonalnie i solidnie. Każde zlecenie realizujemy w sposób rzetelny i co niezwykle ważne, zawsze terminowo. Dzięki temu cieszymy się wśród obecnych klientów uznaniem i renomą, wciąż też zyskujemy nowych.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak też firmami oraz przedsiębiorstwami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz osobiście do pracowni, gdzie służymy fachowym doradztwem w zakresie oferowanych przez nas usług. W dostępnej poniżej galerii zdjęć prezentujemy kilka naszych realizacji.