Od wizji do efektu końcowego, od pierwszego spotkania po ostatnie."

 

 

 

 

Czym się zajmujemy

 

Firma OSCAR zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa czas jest bardzo cenny, dlatego każde powierzone nam zlecenie realizujemy terminowo, sprawnie i zawsze rzetelnie. Jesteśmy firmą, która działa profesjonalnie i uczciwie, dzięki temu cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród obecnych klientów i wciąż zyskujemy nowych.

 

 

Naszą pasją jest architektura wnętrz, zajmujemy się projektowaniem :

 

 • wnętrz mieszkalnych różnego typu,
 • salonów sprzedaży oraz sklepów, jak również wszelkich innych obiektów o charakterze handlowym,
 • gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich,
 • aptek oraz gabinetów medycznych,
 • restauracji, hoteli i galerii,
 • pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz różnego rodzaju wnętrz reprezentacyjnych,
 • obiektów sportowych oraz rekreacyjnych,
 • wystawienniczych stoisk targowych. 

 

 

CO I JAK? - CZYLI 5 KROKÓW DO NOWEGO WNĘTRZA

 

Krok 1

 SPOTKANIE

Pierwszym krokiem jest zawsze podjęcie telefonicznego lub mailowego kontaktu. Następnie ustalamy dogodny dla obydwu stron termin spotkania. Uważnie Państwa słuchamy, zapoznajemy się z wnętrzem i pytamy o Państwa preferencje dotyczące projektu oraz podejmujemy decyzje związane z jego zakresem (częściowym lub kompleksowym). Za spotkanie nie muszą Państwo dodatkowo płacić. Prosimy jedynie o pokrycie kosztów związanych z przyjazdem projektanta. Spotkanie odbywa się w miłej atmosferze i ustalone są na nim ogólne zarysy projektu. Osoby, które chciałyby otrzymać ofertę szybciej, mogą przesłać do nas zwymiarowane rzuty aranżowanej powierzchni (należy zrobić to korzystając z FORMULARZA).

 

Krok 2

KONCEPCJA

Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji przystępujemy do pracy nad koncepcją projektu. Wspólnie zastanawiamy się nad formą oraz ergonomią pomieszczeń. Wnosimy poprawki wedle Panstwa życzeń. Następnie prezentujemy Państwu oferty wyceny prac projektowych. W przypadku akceptacji propozycji, przystępujemy do inwentaryzacji wnętrz (robimy to, jeżeli nie stoją temu na przeszkodzie prace budowlane). W tym momencie odbywa się również podpisanie umowy o wykonanie projektu oraz dochodzi do ustalenia najkorzystniejszego sposobu jego realizacji. Ponadto omawiamy wstępny harmonogram działań,a także datę następnego spotkania.Krok 3  

WIZUALIZACJA

Po wspólnym omówieniu koncepcji, zaczynamy najcięższą i zarówno najprzyjemniejszą część pracy czyli foto-realistyczną wizualizację. Na tym etapie są Państwo w stanie zobaczyć efekty naszej żmudnej pracy. Pokazujemy Państwu poszczególne etapy projektu, aby dowiedzieć się czy nasza praca w pełni spełnia oczekiwania - naszych wymagających klientów.

 

Krok 4

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Rozpoczynając konkretne prace przygotowujemy oraz przedstawiamy Państwu możliwości koncepcyjne dotyczące układu funkcjonalnego, rozwiązań architektonicznych, mebli oraz wyboru materiałów. Oferujemy Państwu możliwość wspólnych zakupów, podczas których pomożemy w kupnie najlepszych materiałów wykończeniowych. Kiedy koncepcja projektowa zostanie finalnie zaakceptowana, rozpoczynamy wykonanie dokładnej dokumentacji projektowej dla każdego z wykonawców. To właśnie dzięki niej możliwe jest sporządzenie kosztorysów inwestycyjnych. Ponadto projekty wnętrz użyteczności publicznej w razie potrzeby konsultujemy z odpowiednimi rzeczoznawcami.

Projekt aranżacji wnętrz zawiera niezbędne informacje potrzebne ekipie wykonawczej takie jak:

 • wizualizację pomieszczeń;
 • całościowy układ funkcjonalny przestrzeni, w którym bierzemy pod uwagę ustawienie ścian i sufitów podwieszanych, a także system oświetlenia w każdym pomieszczeniu;
 • przygotowanie dokumentacji projektowej dla wykonawców, która zawiera układ instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej - tworzona jest ona w postaci rysunków technicznych, widoków i przekrojów;
 • rejestr materiałów wykończeniowych (podłogi, glazury);
 • elementy wyposażenia, do których dołączone są przybliżone ceny oraz adresy sklepów;
 • precyzyjny wybór kolorystyki wnętrza.

Jeżeli zdecydują się Państwo na ekipę budowlaną współpracującą z naszym biurem projektowym, zapewniamy darmowy nadzór autorski nad realizacją projektu. Polega on na wizytach przeprowadzanych w miejscu powstawania inwestycji oraz kontroli zachodzących tam działań. Dzięki temu projekt na pewno znajdzie pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Krok 5

PRZEKAZANIE PROJEKTU

Na tym etapie kończymy prace projektowe. Zawsze jesteśmy do Panstwa dyspozycji, jeśli mają Państwa dodatkowe pytania bądź pewne wątpliwości czy problemy prosimy o kontakt - służymy pomocą.

 

 
 

Dodatkowa ofertaUSŁUGA KONSULTACYJNA


Proponujemy Państwu również usługę konsultacyjną. Z oferty tej skorzystać mogą osoby, które są w stanie zrealizować projekt samodzielnie i uważają, że nie będą miały problemu z wykonaniem aranżacji wnętrza. Jest to rozwiązanie korzystne również dla tych osób, które chciałyby wprowadzić w swoich wnętrzach zmiany niewymagające poważnego remontu. W tym przypadku architekt zapoznaje się z obecnym stanem wnętrza oraz informuje Klienta o najkorzystniejszych dla niego opcjach funkcji, oświetlenia, umeblowania, kolorystyki, a także dekoracji. Również w tej kwestii jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa personalnych potrzeb.


 PROJEKTOWANIE ON-LINE


Nową ofertą jest natomiast projektowanie on-line, które wykonujemy w niezwykle korzystnej cenie. Propozycję tę stworzyliśmy wychodząc naprzeciw tym osobom, które nie mogą spotkać się z nami osobiście ze względu na brak czasu czy znaczną odległość.

 

 


Korzystając z naszej oferty, otrzymają Państwo fachowe usługi stojące na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny, które proponujemy w oparciu o indywidualną wycenę projektu tworzoną według informacji o zakresie działań, poziomie ich komplikacji oraz powierzchni.

 

Powrót
Realizacja: Agencja Interaktywna
Technetium.pl