„Od wizji do efektu końcowego, od pierwszego spotkania po ostatnie."


ARCHITEKTURA WNĘTRZ I PROJEKTOWANIE:


 • wnętrz mieszkalnych;
 • sklepów, salonów sprzedaży, a także wszelkich innych obiektów o charakterze handlowym;
 • gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych;
 • gabinetów medycznych oraz aptek;
 • wnętrz reprezentacyjnych i biurowych oraz sal konferencyjnych;
 • hoteli, restauracji, galerii;
 • wystawienniczych stoisk targowych;
 • obiektów sportowych i rekreacyjnych.

KOMPLEKSOWY PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ ZAWIERA:


 • wizualizację pomieszczeń;
 • całościowy układ funkcjonalny przestrzeni, w którym bierzemy pod uwagę ustawienie ścian i sufitów podwieszanych, a także system oświetlenia w każdym pomieszczeniu;
 • przygotowanie dokumentacji projektowej dla wykonawców, która zawiera układ instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej – tworzona jest ona w postaci rysunków technicznych, widoków i przekrojów;
 • rejestr materiałów wykończeniowych (podłogi, glazury);
 • elementy wyposażenia, do których dołączone są przybliżone ceny oraz adresy sklepów;
 • precyzyjny wybór kolorystyki wnętrza.

 

W przypadku wyrażenia takiej chęci przez Klienta, prowadzimy również nadzór autorski nad pracami wykonawczymi.ZASADY WSPÓŁPRACY


Firma OSCAR na pierwszym miejscu zawsze stawia satysfakcję Klienta. Wiemy, jak cenny jest Państwa czas i dlatego wszystkie powierzone nam prace wykonujemy sprawnie i rzetelnie. Dzięki uczciwości i profesjonalizmowi zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów.


Poniższe zestawienie prezentuje schemat naszych działań oraz zasady, które wyznaczają kierunek postępowania od momentu podjęcia współpracy:


Pierwszym krokiem jest zawsze podjęcie telefonicznego lub mailowego kontaktu. Następnie ustalamy dogodny dla obydwu stron termin spotkania. To wówczas zapoznajemy się z wnętrzem i pytamy o Państwa preferencje dotyczące projektu oraz podejmujemy decyzje związane z jego zakresem (częściowym lub kompleksowym). Za spotkanie nie muszą Państwo dodatkowo płacić. Prosimy jedynie o pokrycie kosztów związanych z przyjazdem projektanta. Spotkanie na pewno odbędzie się w miłej atmosferze i ustalone zostaną na nim pierwsze konkrety. Osoby, które chciałyby otrzymać ofertę szybciej, mogą przesłać do nas zwymiarowane rzuty aranżowanej powierzchni (należy zrobić to korzystając z FORMULARZA). 


Kolejny etap to prezentacja oferty wyceny prac projektowych. W przypadku akceptacji propozycji, przystępujemy do inwentaryzacji wnętrz (robimy to, jeżeli nie stoją temu na przeszkodzie prace budowlane). W tym momencie odbywa się również podpisanie umowy o wykonanie projektu oraz dochodzi do ustalenia najkorzystniejszego sposobu jego realizacji, która może być przeprowadzona w trzech etapach. Ponadto omawiamy wstępny harmonogram działań,a także datę następnego spotkania.

Rozpoczynając konkretne prace przygotowujemy oraz przedstawiamy Państwu możliwości koncepcyjne dotyczące układu funkcjonalnego, rozwiązań architektonicznych, mebli oraz wyboru materiałów. Na życzenie Klienta oferujemy możliwość wspólnych zakupów, podczas których pomożemy w kupnie najlepszych materiałów wykończeniowych. Kiedy koncepcja projektowa zostanie finalnie zaakceptowana, rozpoczynamy wykonanie dokładnej dokumentacji projektowej dla każdego z wykonawców. To właśnie dzięki niej możliwe jest sporządzenie kosztorysów inwestycyjnych.  


Projekty wnętrz użyteczności publicznej w razie potrzeby konsultujemy z odpowiednimi rzeczoznawcami.Jeżeli zdecydują się Państwo na ekipę budowlaną współpracującą z naszym biurem projektowym, zapewniamy darmowy nadzór autorski nad realizacją projektu. Polega on na wizytach przeprowadzanych w miejscu powstawania inwestycji oraz kontroli zachodzących tam działań. Dzięki temu projekt na pewno znajdzie pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.Ponadto proponujemy Państwu również USŁUGĘ KONSULTACYJNĄ. Z oferty tej skorzystać mogą osoby, które są w stanie zrealizować projekt samodzielnie i uważają, że nie będą miały problemu z wykonaniem aranżacji wnętrza. Jest to rozwiązanie korzystne również dla tych osób, które chciałyby wprowadzić w swoich wnętrzach zmiany niewymagające poważnego remontu. W tym przypadku architekt zapoznaje się z obecnym stanem wnętrza oraz informuje Klienta o najkorzystniejszych dla niego opcjach funkcji, oświetlenia, umeblowania, kolorystyki, a także dekoracji. Również w tej kwestii jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa personalnych potrzeb.Nową ofertą jest natomiast PROJEKTOWANIE ON-LINE, które wykonujemy w niezwykle korzystnej cenie. Propozycję tę stworzyliśmy wychodząc naprzeciw tym osobom, które nie mogą spotkać się z nami osobiście ze względu na brak czasu czy znaczną odległość. Korzystając z naszej oferty, otrzymają Państwo fachowe usługi stojące na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny, które proponujemy w oparciu o indywidualną wycenę projektu tworzoną według informacji o zakresie działań, poziomie ich komplikacji oraz powierzchni.

Powrót
Realizacja: Agencja Interaktywna
Technetium.pl