O nas

Pracownia Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba działa już od 2004 roku. Tworzymy atrakcyjne wnętrza mieszkalne oraz komercyjne. Nasz główny cel to aranżacja oraz projektowanie wnętrz, które łączą w sobie piękno, styl i funkcjonalność. Przestrzenie zaprojektowane przez naszą pracownię to niepowtarzalne i artystyczne dzieła.

 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów ciągle się rozwijamy i zmieniamy. To pozwala nam dostarczać usług na jeszcze wyższym poziomie. Wypracowaliśmy rzetelną markę poprzez wieloletnią pracę i usługi realizowane kompleksowo.

 

Każde zlecenie wykonujemy z ogromną dbałością o szczegóły i z zaangażowaniem. Praca to nasza pasja, dlatego w pełni oddajemy się każdemu, nawet najmniejszemu zleceniu. Zawsze szczegółowo analizujemy potrzeby i oczekiwania klienta, aby w ten sposób stworzyć dla niego wnętrze idealne. Do każdego zlecenia podchodzimy zupełnie indywidualnie. Dostosowujemy się również do warunków oraz przyjętego budżetu.

 

Działamy zawsze tak, aby idealnie wpasować się w upodobania klienta. Każdy projekt to wiele godzin naszej pracy, której efektem jest stylowa i funkcjonalna przestrzeń. Nasze projekty oparte są o najnowsze trendy w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, dlatego wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.

 
 
 
Co wyróżnia nas od innych?

Projektujemy stylowe i charakterystyczne wnętrza, ale to nie jedyny zakres naszej działalności. Zajmujemy się również profesjonalnym dekoratorstwem, ponieważ wiemy jak ważne są szczegóły w każdym pomieszczeniu. Zmieniamy wnętrza tak, aby w pełni odpowiadały upodobaniom właścicieli, współgrały z otoczeniem i wyróżniały się swoim atrakcyjnym wyglądem.

 

Każda realizacja to dla nas nowe wyzwanie, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze bierzemy pod uwagę jego pomysły – nawet te, które z pozoru mogą wydawać się niewykonalne. Działamy profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.

 

 

Oferujemy usługi w zakresie: 

  • aranżacji wnętrz całego budynku np. prywatnej rezydencji, mieszkania, biura, restauracji lub hotelu,

  • pojedynczych wnętrz takich jak salon, kuchnia, sypialnia, czy łazienka,

  • mebli oraz detali architektonicznych np. schody, kominek.


Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy z terenu całej Polski.

Pierwszy etap współpracy to spotkanie, na którym omawiamy wspólnie Państwa oczekiwania. Na spotkaniu przedstawiam ogólną koncepcję nowego wnętrza i proponuję najkorzystniejsze rozwiązania dla danej przestrzeni. Analizuję z Państwem wszystkie szczegóły, które mają zostać zaaranżowane, zastanawiamy się też nad zakresem prac do realizacji. Tak prowadzona współpraca, to zawsze efekty, które będą dla Państwa powodem do dumy i zadowolenia.

 
 Projektant Wnętrz - Małgorzata Zięba             

 

 

  "Projektowanie wnętrz to wielka przyjemność i satysfakcja dla architekta. Pasja, wykształcenie oraz otwartość na wyzwania pozwalają mi od wielu lat wydobywać potencjał z Państwa czterech ścian. Projektowane przeze mnie wnętrza wyróżniają się indywidualnym charakterem, zgodnym z Państwa upodobaniami
i życzeniami." 

 

                                                                                     Serdecznie Pozdrawiam
                                                                                     Małgorzata Zięba
Projektant Wnętrz
  

 

 

 

Powrót
dodaj komentarz
~Bartek
2017-11-07 19:32:44
Salon z aneksem
Do firmy Oscar-Dekoracje trafiłem z przypadku chcąc uzyskać ciekawy projekt salonu z aneksem kuchennym. Już na wstępie kontakt zachęcał do nawiązania współpracy, Pani Małgorzata stara się dopasować styl do oczekiwania klienta i robi to w sposób godny polecenia. Dokumentacja którą otrzymałem jest w mojej ocenie w pełni profesjonalna. Bardzo polecam.
~Bobbie
2016-06-01 12:17:54
I'd vertnue that thi
I'd vertnue that this article has saved me more time than any other. http://crcflxdtrr.com [url=http://edhdnnruv.com]edhdnnruv[/url] [link=http://ywlvugfpjhq.com]ywlvugfpjhq[/link]
~Brandice
2016-05-31 11:17:49
That's a shrewd answ
That's a shrewd answer to a tricky qusioetn
~Lorren
2016-05-30 12:14:22
It's a real plrasuee
It's a real plrasuee to find someone who can think like that http://apbqswz.com [url=http://axkkabquxf.com]axkkabquxf[/url] [link=http://ialfnlcabxr.com]ialfnlcabxr[/link]
~Brandie
2016-05-29 12:40:12
It must have been ve
It must have been very frnrusatitg in olden times, for boys with a flair for design and girls who just wanted to be outside! I’m glad we live in more enlightened times.
~Aga
2016-02-04 14:27:02
mieszkanie w centrum
Spełniła Pani moje marzenia. Mieszkanie jest cudowne, ciepłe, przytulne i funkcjonalne. Bardzo dziękuję ! :-)
~Łukasz
2015-09-08 13:10:24
zadowolony klient
Projektantka godna polecenia. Spotkania w miłej i przyjaznej atmosferze. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pozdrawiam i życzę sukcesów :)
~Ania
2015-08-24 12:37:19
mieszkanie 120m
Pani Małgosia projektowała mi mieszkanie w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po rozmowach z innymi biurami uważam, że jest to jedna z lepszych projektantek wnętrz w Rzeszowie. Polecam
Realizacja: Agencja Interaktywna
Technetium.pl